Prázdniny!

12. července 2018 v 18:24 | Clementine |  Cíle
Aaaa, holky, vím, že mám zpoždění, ale pro mne prázdniny začínají až teď. :)

Tábor je primárně práce bez nároku na plat a bez přestávek, ale zato s top lidma. A navíc je to zážitek i pro mne. :) Zvládli jsme to!! Jsem neskutečně ráda. Nikdo neumřel, nikdo se neztratil, program víceméně dopadl... Malej zázrak. Už jsem pár let nedělala hlavní vedoucí, a ještě s nezkušeným týmem... Kuchyni nám vedla čtrnáctiletá holka! A jak dobře jsem se najedla!
Prostě pecka!

Teď začíná ta klidnější část prázdnin. V červenci mám minimum směn v kavárně, takže i pracovně to mám méně hektické. Využiju toho a dám se trochu dohromady po fyzické stránce.
Z puťáku po táboře jsem přijela zmoklá, poškrábaná, odřená, poštípaná od komárů a další havěti... Moje vlasy, pleť a tělo si zaslouží léčebnou kúru. :)

Teď se tedy už budu ozývat pravidelně a makat na sobě naplno!

Revize cílů z června:

Sport a hubnutí:
5 km jsem uběhla (dokonce víc) :)
Na 65 jsem zhubla, ale teď mám určitě víc, tři týdny jsem se kvůli táboru vůbec nehlídala a mám ženské potíže. I tak super, a co jsem nabrala, půjde teď s pravidelným režimem rychle dolů. :)

Škola a práce a dobrovolnictví:
Ve škole jsem zvládla zkoušky nutné pro postup do dalšího ročníku, kreditů mám i víc, než musím. Něco jsem odložila, ale vzhledem k tomu, že s Erasmem to nevypadá, mám ještě září...
Erasmus... Jsem nedořešila. Na moje maily ve Španělsku nereagujou a mně se chce čím dál míň... Mám tu kupu důvodu, proč zůstat. Většina mých zájmu má potenciál od října se posunout na novou úroveň... No... Proberu to s mužem a kamarády a možná to dropnu sama od sebe... Kurňa, chci být tady!
Tábor jsme zvládli a z druhé práce mě ještě nevyhodili, takže asi dobrý!

Jiné:
Pak jsem si ještě chtěla koupit mobil (splněno a zatím spokojenost, je odolný a má solidní baterku a zatím zvládá vše, co potřebuju) a oblečení a boty... Tak jsem si koupila sandály... A jinak nic. :D Holt změna šatníku mě ještě čeká...

Celkově to vidím jako dost úspěšný měsíc. :) Na to, že času bylo 0,0nic, tábor jsem dělala na mobilu, protože mi odešel ntb... Vlastně dobrý. :)

A co dál?
Rozhodla jsem se další cíle si dát do konce prázdnin, na dva týdny to nemá cenu. :)

Sport a hubnutí:
62 kilo zní rozumně, sice nevím, kolik mám, ale víc jak 67 ne. :) Zvážím se po MS.
Chtěla bych dát těch 5 km pod 30 minut, to bude chtít chvíli pravidelného trénování, a aspoň jednou si zaběhnout delší trasu (6-7 km).
Konečně budu mít čas něco dělat pravidelně, hrozně se těším!

Škola a práce a dobrovolnictví:
Odevzdat dvě práce přes prázdniny (dohromady cca 30 stran textu).
Dořešit ten blbej Erasmus.
Jinak budu dál pracovat v obou pracích, ale nebudu nic hrotit. :) Moje organizace, kde dělám i ten tábor, přes prázdniny nemá schůzky, takže mám klid, sem tam vypomůžu na nějakých akcích (třeba teď dva dny dobrovolničím na jedné mezinárodní akci), s děckama z organizace plánuju ještě nějaké pikniky pikniky a tak, ale nic velkého. :)

Jiné:
Meh, ten šatník... :D
A pak hlavně si užít prázdniny! Jedu na další puťák, školní exkurzi, jednu military simulation... Měla bych vymyslet, co podniknu s mužem... A pak se rýsují další akce... A nejvíc se těším na vínečka s kamarády, co je celý rok zanedbávám. :D

Přes prázdniny chci promyslet, co dál. Čeká mne poslední rok bakaláře. Vím, že u svých zájmů chci zůstat, včas dokončit školu, najet na zdravější životní styl a začít s DofE (cena vévody z Edinburghu, program, kde dostanete odznak za nějakou dobu (půl roku až rok a půl), kdy se rozvíjíte v několika oblastech- sport, talent, dobrovolnictví a expedice). Líbí se mi, že ten program je založen na všestrannosti a rozvoji po více stránkách. :)
Popřemýšlím o změně práce, chci něco už víc v oboru. Určitě si chci dodělat nějaké kvalifikace pro práci s dětmi a zdravotníka zotavovacích akci, stihnout hromadu vzdělávacích akcí a tak...
Zkrátka je třeba to nějak naplánovat. :) Možná zkusím organizací nějakého mezinárodního projektu bo tak, chci se zase posunout... No, mám zbytek prázdnin na to si připravit nějakou vizi na další rok. :))

Sorry za dlouhý článek, nebyla jsem tu, tak si to kompenzuju... :) Doufám, že se vám daří skvěle, vaše blogy postupně procházím... :)
 


Komentáře

1 Lele Lele | Web | 13. července 2018 v 21:02 | Reagovat

Jsem ráda, že tábor dopadl dobře :-) Chápu tvoji radost! A je super, že sis tolik cílů splnila. Držím palce, ať se ti daří i dál!

2 xskinnyx xskinnyx | Web | 14. července 2018 v 10:48 | Reagovat

Mě prázdniny ani nezacly a ani nezačnou :DD jsem na brigádě celé lep, žádná dovolená :/ ale na druhou stranu - chtěla jsem to tak :)
To miluju když se odněkud vrátím "špinavá" a pak si dám takovou očistnou kuru :D :)

3 mmiley mmiley | Web | 19. července 2018 v 20:54 | Reagovat

paráda, je super, že sa ti páčilo....nechcela by si spriateliť?:) ja zrovna začínam z blogom...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama