Červenec 2018

Okurková sezóna

28. července 2018 v 12:06 | Clementine |  Deníček
Doslova! Na zahrádce se urodilo, konečně mám legit důvod, proč jíst pořád saláty, které miluju. :D
Jinak jsem od začátku prázdnin přibrala kilo. Za to jsem fakt ráda, kvůli horku neběhám, navíc jsou nonstop nějaké akce, kde piju a jím dobroty. Mohlo to být fakt horší, podle zrcadla jsem si přišla jak zpět na začátku. Samozřejmě jsem přibrala jen špek, tak je to vidět, juj. :D Přijde mi tedy i, že jsem teď nějak nafouklá, možná moje tělo blbne z horka a ukládá si vodu nebo nevím.
Nevermind, poslední dny aspoň posiluju, dole házím link na jednu slečnu, co má totálně vyčerpávající, ale krátká videa. :) Dávám je ráno před prací...

Jinak nestresuju, jako mám k té vysněné postavě dál, než jsem touhle dobou chtěla, ale léto je fajn i v tom, že ego zvyšuje spousta nabídek od různých borců... :D
Přiznám se, že miluju, když můžu v letních šatičkách sledovat, jak se na mne dívají... Teď k nám na jeden zájem začal chodit takový sweet klučina, pořád se na mne tak dívá a směje se očima, minule jsme si strašně dobře popovídali...
Samozřejmě to je jen taková zábava. Muž se teď o prázdninách občas i objeví v Praze, je zpět ze zahraničí, bohužel jsme si naplánovali úplně jiné akce, takže se maličko míjíme, ale což...
Jinak jsem úplně namotivovaná na příští rok, podle nabídek, co se rýsují, to bude pecka... :)
Prostě su happy. :D

Ty je ten link:
https://youtu.be/RqfkrZA_ie0

Girly

23. července 2018 v 10:22 | Clementine |  Deníček
Tak jsem se zase vrátila z jedné akce. Pochopitelně jsem jídelníček nehlídala, ale moc jsem si to užila. Nebudu asi rozebírat, co to je za akci, v rámci anonymity, jezdí tam minimum holek. :D Trochu mě tam naštval kamarád, když mi říkal, že mám špíček (fuj, tak hnusné slovo), a pak si dělal půl dne srandu z toho, že jsem se rádoby urazila, říkal mi bublinko a tak, a zakončil to hláškou "no tak už se nezlob, vždyť jsi stejně k sežrání... Jen na víc kousků." :D To už jsem nevydržela a musela jsem se smát. :D
Depku z toho nemám, tenhle klučina (meh, je o 20 let starší vlastně) je láska a utahujeme si ze sebe navzájem vždycky. A vím, že se mu líbím. Další kolega mne tam pořád zvedal a někam nosil, takže sto kilo mít nebudu, ale když tam ještě máme padesátikilovou holčinu, takového prcka, tak je to celkem motivace něco dělat. :D

Holky, já su hrozně neholčičí typ, ale byla jsem před akcí nakupovat, a jednak jsem se vešla do velikosti 36 kalhot, a ještě mi padají (takže je maj na tuty divně očíslované), a jednak jsem si koupila krásné letní šaty, takové lehké, květované, s průstřihy v pase, nádhera. Byla jsem pak z kamarádem v čajce a vím, že jsem se mu hrozně líbila.
Teď po té akci, která je ultra not girly, mám ještě větší potřebu se cítit jako slečna. Navíc moje vlasy a pleť potřebují péči... Barvíte si vlasy? Pokud ano, co používáte, aby je vám to co nejmíň ničilo? Co konečky, ty půjdou po prázdninách dolů, ale vadí mi, že se mi některé vlasy trhají už dost blízko hlavy a pak mi tak různě trčí. :D Help!!
A co používáte za kosmetiku na pleť? Já měla dřív hrozné akné, teď už je to celkem ok, ale pořád se mi pleť zároveň dost mastí a dost vysušuje, takže nevím, co s tím, když si dám mastný krém, mám pak pupínky, když čistím moc, loupe se mi kůže, protože ji to vysuší... Měla jsem top přípravek z Francie, ale ten tu neseženu... Neřešíte tohle někdo?

V neděli budu doma u rodičů, tak se zvážím, celkem se toho bojím. :D No, máknu do té době aspoň. :D

Prázdniny!

12. července 2018 v 18:24 | Clementine |  Cíle
Aaaa, holky, vím, že mám zpoždění, ale pro mne prázdniny začínají až teď. :)

Tábor je primárně práce bez nároku na plat a bez přestávek, ale zato s top lidma. A navíc je to zážitek i pro mne. :) Zvládli jsme to!! Jsem neskutečně ráda. Nikdo neumřel, nikdo se neztratil, program víceméně dopadl... Malej zázrak. Už jsem pár let nedělala hlavní vedoucí, a ještě s nezkušeným týmem... Kuchyni nám vedla čtrnáctiletá holka! A jak dobře jsem se najedla!
Prostě pecka!

Teď začíná ta klidnější část prázdnin. V červenci mám minimum směn v kavárně, takže i pracovně to mám méně hektické. Využiju toho a dám se trochu dohromady po fyzické stránce.
Z puťáku po táboře jsem přijela zmoklá, poškrábaná, odřená, poštípaná od komárů a další havěti... Moje vlasy, pleť a tělo si zaslouží léčebnou kúru. :)

Teď se tedy už budu ozývat pravidelně a makat na sobě naplno!

Revize cílů z června:

Sport a hubnutí:
5 km jsem uběhla (dokonce víc) :)
Na 65 jsem zhubla, ale teď mám určitě víc, tři týdny jsem se kvůli táboru vůbec nehlídala a mám ženské potíže. I tak super, a co jsem nabrala, půjde teď s pravidelným režimem rychle dolů. :)

Škola a práce a dobrovolnictví:
Ve škole jsem zvládla zkoušky nutné pro postup do dalšího ročníku, kreditů mám i víc, než musím. Něco jsem odložila, ale vzhledem k tomu, že s Erasmem to nevypadá, mám ještě září...
Erasmus... Jsem nedořešila. Na moje maily ve Španělsku nereagujou a mně se chce čím dál míň... Mám tu kupu důvodu, proč zůstat. Většina mých zájmu má potenciál od října se posunout na novou úroveň... No... Proberu to s mužem a kamarády a možná to dropnu sama od sebe... Kurňa, chci být tady!
Tábor jsme zvládli a z druhé práce mě ještě nevyhodili, takže asi dobrý!

Jiné:
Pak jsem si ještě chtěla koupit mobil (splněno a zatím spokojenost, je odolný a má solidní baterku a zatím zvládá vše, co potřebuju) a oblečení a boty... Tak jsem si koupila sandály... A jinak nic. :D Holt změna šatníku mě ještě čeká...

Celkově to vidím jako dost úspěšný měsíc. :) Na to, že času bylo 0,0nic, tábor jsem dělala na mobilu, protože mi odešel ntb... Vlastně dobrý. :)

A co dál?
Rozhodla jsem se další cíle si dát do konce prázdnin, na dva týdny to nemá cenu. :)

Sport a hubnutí:
62 kilo zní rozumně, sice nevím, kolik mám, ale víc jak 67 ne. :) Zvážím se po MS.
Chtěla bych dát těch 5 km pod 30 minut, to bude chtít chvíli pravidelného trénování, a aspoň jednou si zaběhnout delší trasu (6-7 km).
Konečně budu mít čas něco dělat pravidelně, hrozně se těším!

Škola a práce a dobrovolnictví:
Odevzdat dvě práce přes prázdniny (dohromady cca 30 stran textu).
Dořešit ten blbej Erasmus.
Jinak budu dál pracovat v obou pracích, ale nebudu nic hrotit. :) Moje organizace, kde dělám i ten tábor, přes prázdniny nemá schůzky, takže mám klid, sem tam vypomůžu na nějakých akcích (třeba teď dva dny dobrovolničím na jedné mezinárodní akci), s děckama z organizace plánuju ještě nějaké pikniky pikniky a tak, ale nic velkého. :)

Jiné:
Meh, ten šatník... :D
A pak hlavně si užít prázdniny! Jedu na další puťák, školní exkurzi, jednu military simulation... Měla bych vymyslet, co podniknu s mužem... A pak se rýsují další akce... A nejvíc se těším na vínečka s kamarády, co je celý rok zanedbávám. :D

Přes prázdniny chci promyslet, co dál. Čeká mne poslední rok bakaláře. Vím, že u svých zájmů chci zůstat, včas dokončit školu, najet na zdravější životní styl a začít s DofE (cena vévody z Edinburghu, program, kde dostanete odznak za nějakou dobu (půl roku až rok a půl), kdy se rozvíjíte v několika oblastech- sport, talent, dobrovolnictví a expedice). Líbí se mi, že ten program je založen na všestrannosti a rozvoji po více stránkách. :)
Popřemýšlím o změně práce, chci něco už víc v oboru. Určitě si chci dodělat nějaké kvalifikace pro práci s dětmi a zdravotníka zotavovacích akci, stihnout hromadu vzdělávacích akcí a tak...
Zkrátka je třeba to nějak naplánovat. :) Možná zkusím organizací nějakého mezinárodního projektu bo tak, chci se zase posunout... No, mám zbytek prázdnin na to si připravit nějakou vizi na další rok. :))

Sorry za dlouhý článek, nebyla jsem tu, tak si to kompenzuju... :) Doufám, že se vám daří skvěle, vaše blogy postupně procházím... :)